پیکربندی اولیه دستگاه لیزر

مرحله بعدی در باب نویسندگان دستگاه لیزر مختلف می باشد باید جلو بریم و پاسخ منفی به این مورد بدیم چون اساسا یک نفر تالیف کننده داریم , سطح بعدی به ما اجازه می ده سایت رو به کنسول جستجوی گوگل متصل کنیم . این موضوع به پلاگین اجازه می ده ایرادات رو در کنسول جستجوی گوگل fetch کنه و اون ها رو در داشبورد دستگاه لیزر وردپرس نشون بده . این گزینه مضاعف موءثر است زیرا من هرگز وارد کنسول جستجوی گوگل نمی احساس . براین اساس دیدن خطاها در داشبورد وردپرس مضاعف مفیده جور ایرادات ممکنه مواردی مانند خطای نوشتاری در یکی لینک و پیوند های پست باشه . بدین ترتیب اینک دستگاه لیزر به کاغذ 404 لینک و پیوند می آبادی . این تجربه نیکی برای کاربر نخواهد داشت .


گوگل به محض این که متوجه این مورد بشه اشتباه رو نشان خواهد اعطا کرد . دفعه بعد وقتی که وارد تارنما خویش شدید متوجه اعلانی از طرف پلاگین خواهید شد . پیشنهاد می‌کنم دستگاه لیزر اینکار رو انجام دهید چیزی که می بایست به اون اعتنا داشته باشید اینه که بایستی وب سایت شما در کنسول جستجوی گوگل تثبیت شده باشه تا بتونید درین مرحله اون رو متصل نمائید .

اینجا کنسول جستجوی گوگل منو می بینید . می‌بینید که من سایتم را به اون بیشتر کردم . زمانی که به فهرست وب سایت هایی که بایستی به اون متصل شید نگاه می کنید , چیزی که طولانی تر دستگاه لیزر افراد از جمله خود من دچار خطا می شن اینه که نسخه های www و غیر WWW سایت های متفاوتی می‌باشند . کنسول جستجوی گوگل دستگاه لیزر نیز بدین موضوع اعتنا می کنه . همین مسئله در زمینه‌ی HTTP و HTTPS وجود داره بدین ترتیب در صورتی‌که وب سایت شما بر روی HTTPS WWW تهیه شده باشه مطمئن باشید که در کنسول جستجوی گوگل نیز همین طوره تارنما ما به طور HTTP است , بنابراین می بایست اطمینان حاصل کنم که وب سایت من از آیتم HTTP به کارگیری می‌کنه . خوب هم اکنون اذن بدید این آیتم رو تهیه و تنظیم کنیم . اینجانب بر روی آیتم Allow کلیک میکنم و این کد رو در باکس اسکن خواهم کرد . آن‌گاه پروفایلی که با نشانی هم خوانی است رو گزینش خوا‌هیم کرد .

بخش بعدی تنها جنبه زیبایی داره . ما تنها اون رو انجام می دیم به احتمال زیاد عنوان سایت رو وارد نموده اید , دستگاه لیزر در صورتی‌که می خواید اون رو تغییر و تحول بدید در‌این مرحله می تونید اینکار رو انجام بدید . می تونید جداگانه کننده رو تغییر و تحول بدید . در غایت چیزی که مضاعف چندان اهمیت ندارد اینه که جداگانه کننده شما در کاغذ نتایج کاوش وجود داشته باشه . عالی به پیش می ریم ما فعالیت خودمون دستگاه لیزر رو انجام دادیم تونستیم کلیه پیکربندی مبنا که برای تارنما خودمون نیاز داشتیم رو تنظیمات کنیم . بر روی آیتم close کلیک میکنم و به حیطه ادمین بر می گردم &# دستگاه های لیزر ;